CLAYHILLSI FILOSOOFIA

Tallinna vanalinna keskaegses südames seisab uhkelt 13. sajandist pärit poehoone, Clayhillsi gastropubi praegune kodu.

Gastropubi on justkui teine kodu, kus pakutakse maitsvat toitu, õlut ja veini vabas ja mõnusas keskkonna

Peakokk Bobby Chamunokara juhtimisel ammutame inspiratsiooni hooajalistest saadustest ja keskendume üksnes parimatelele Eestis kasvanud toiduainetele. Meie kala pärineb kohalikult turult ning liha, köögiviljad ja piimatooted väikestelt Eesti mahetootjatelt, nagu Otepääl tegutsev Estonian Meat House ja Kalamatsi meierei. Pakume ainult parimat, mida Eesti turult võib leida.

Ja nagu iga endast lugupidav gastropubi, pruulime ka meie oma õlut: Clayhills Lighti, Clayhills Darki ja General Nikolai IPA-t –kõikide mekk ja vägi voolavad välja otse vaadist.

Nädalavahetusel kõlab meie õdusates ruumides elav muusika heade bändide ja muusikute esituses. Pikk poleeritud baarilett muutub keemiliste reaktsioonide keskpunktiks, kui meie baaritöötajate käed kiirustavad külalistele keelekastet kokku segama. Saadaval on ka meie populaarsed enda valmistatud märjukesed.

Clayhillside pere keskaegne kauplusehoone täitub lõbusate juttude, hea tuju ja veel parema toiduga.

Söögiala ulatub läbi kolme korruse, kus sünnipäevade ja muude sündmuste tähistamiseks on saadaval ka kaks privaatset ruumi.

Imelisi valgeid suveõhtuid saab aga kõige paremini nautida suurel terrassil, kust avaneb vaade Tallinna keskaegsele hiilgusele ja leiab jällegi tõestust tõsiasi, et väljas söömine on üks Eesti suvede suuremaid mõnusid.

RESERVEERI LAUD INTERNETIS

või telefoni teel: +372 641 9312

AADRESS

Pikk 13, Tallinn 10123, Estonia

Vt Google Mapsist

 

ÜRITUSTE BRONEERIMINE

mob +372 506 1137

clayhills@clayhills.ee